‼🎉 Tak jo děcka, je to tady 🥳‼ Sem totiž zjistila, že na to je aj AI krátká! Moje nabídka (páč poptávku jsem dlouhodobě ignorovala, ale už to uzrálo aj ve mně):
💥Pro letošní jaro až podzim nabízím dovolenkový pobyt na hájence (vedle mojí jurty)💥! Foto NENÍ ilustrační ❤ 😉
Určeno hlavně pro ty, co ví, co dělám: žiju se zvířulátky přítomným okamžikem (oni to jinak neumí), v jurtě, v Koloběhu Přírody, Života i Smrti. a mluvím s nimi. se všemi.. (možná spíš oni se mnou :)).
Tedy pro zájemce o hovory s Milostpaní (čéče, umělotina inteligentní se o tom odmítá bavit!!!), nebo hovory s pejskem (vaším vlastním :)). Dovča pro všechny, co v sobě nemáte vyřešené Odcházení, kohokoli, jakékoli, nebo jen strach ze Smrti vás nějak limituje, tak můžete přijet; tady je součástí mého Koloběhu, tady se s ní kamarádím, neodmítám ji, není tabuizovaná, je to vcelku milá bytost s občasným smyslem pro humor 🙂 (ano, je ženského rodu i povahy, objímající a pečující).
Anebo máte trablík s psékem, jakéhokoli druhu, vemte ho na dovču, a přijeďte 🥰.
Součástí nabídky je : ☑️plně vybavená hájenka na samotě v lese, oddělená brankou od jurty, kde pobývám s psíkusy já. ☑️Pohodlně se tam vyspí 6 lidí, ale s přistýlkami se vejde i dvojnásobek (ale o tom raději moc neuvažujte, jsem pořád trochu asociální😄). ☑️Máte-li zvířulátek chtivé děti, zapojím je do procesu 😉. ☑️Vajíčka od slepiček k dispozici, a když budete mít štěstí na sezónu, tak i ☑️ čerstvé kozí mlíčko bez pachu, nebo výrobky z něj. ☑️A pokud budete mít tupl štěstěnu, tak třeba se trefíte do období čerstvě urozených hříbátek 😍. ☑️ Do civilizace je to do 15minut, ale malý krámek alá od všeho trochu je i v nedaleké obci 3min autem. ☑️Budu se vám věnovat dvě hodiny denně; v případě zájmu a potřeby lze upravit. Můžete to brát jako individi intenzivní trénink s psíkusem, nebo individi intimní starosti i radosti s Milostpaní, se kterou vám pomůžu navázat vyrovnaně přátelský vztah.
🟡🟢🔵 Teďkonc, podmínky: bude to placené, částku upřesním až podle počtu lidí a délky pobytu (fakt si to můžete naplánovat jako rodinnou dovču :)), nebráním se vůbec možnosti barteru. Takže klidně nabídněte, co děláte, služby nebo výrobky, a zkusíme se domluvit. Bude to taky o domluvě dopředu, takže pokud máte zájem, zkuste si vymyslet termín a raději si ho nadhodit (lze všední dny i víkendy). Stravu nenabízím, budete samoobslužní ve vybavené kuchyni. Hájenka nemá televízor, takže pokud na té krabici trváte, dovezte si ji. Jinak je tu wifi i mobilní signál obstojný i na sledování filmů. 🔵🟢🟡
Pokud máte zájem nebo víc otázek, napište mi prosím zde na fcb Janka Cesta Koloběhu. Lokalita: Benešovsko. Necelou hodku od Prahy. Cca 1,5h od Brna.
Je to veřejně, tudíž lze sdílet, třeba se to může někomu ve vaší bublině hodit 😉
---
Edit: děcka trochu jste mě překvapili 😀🙈. Duben je plný, v květnu zbývá poslední víkend 10.-12.5. (kdy možná bude urozené čerstvé žíbátko 🤩🦄).. Tak prosím případný další zájem směřujte červen - srpen; pak už nic nebude 😊.
edit2: tyjo, květen taky plný 🙂 ❤..
edit3: tak pro letošek už jen prázdniny ;)