DOKUMENTY

Snažím se spolek vést již mnoho let tak, aby nebyly nejmenší pochybnosti o jeho fungování. Psí cesta František je skutečným srdcovým pomocníkem pro stará zvířulátka. Vy, co sledujete náš facebook, to myslím z příspěvků cítíte :). 
 
Občas se však najdou lidé nespokojení ve svých životech, že chtějí, aby nespokojení byli i ostatní. Tak na nás přišly kontroly ze všech možných úřadů, poslané nějakým nespokojencem, vskutku na na rozmanitá udání (což nám přidalo na spokojenosti, že máme vše v pořádku a nic nekalého se tu neděje :)). Díky tomu máme ovšem potvrzení, že je tu vše dokonale podložené, evidované, zvířulátečka spokojená a obstaraná nonstop péčí a kopou lásky :) 
 
Pořád platí: pokud budete mít o čemkoli nejasno, nebo pochybovat, nebo budete chtít odpověď, nejsnazší cestou je zeptat se :). Moje babička vždy říkala: "líná pusa, holý neštěstí" :). A vzhledem k tomu, že se opravdu nemám za co stydět, tak směle do toho :).
 
Výsledky kontrol a šetření:
2/2020   Kontrola KVS - neohlášená kontrola: povinnosti spolku na základně anonymního podnětu, vše v pořádku - Zpráva zde
3/2020   Kontrola KVS - neohlášená kontrola: povinnosti majitelky a výkon odborných činností, vše v pořádku - Zpráva zde
4/2020   Kontrola KVS - opakovaná neohlášená kontrola na základě opakované urgence "anonymu" (my víme, kdo to byl, ale nechme to být :)), velmi důkladná celodenní dokumentace stavu zvířat i administrativy, fotografické pořízení záznamů, jak jinak - vše v pořádku :) - Zpráva zde
 
9/2020 Kontrola Stavebního úřadu na základě anonymního udání pro výskyt černých staveb a neoprávněné užívání staveb existujících, neprokázáno, zaevidováno, vše v pořádku.
 
Dále jsem asi tisíckrát byla na komisi kvůli našemu "anonymu", nesmyslné důvody, vymýšlení záminek, jak ublížit.. A protože všeho moc škodí, tak jsme se jednoduše odstěhovali do lepšího, jsme na samotě u lesa, a máme od sousedů klid :).