SPOLUCESTUJÍCÍ

Ráda bych poděkovala výjimečným a jedinečným lidem, kteří darovali kousek ze svého pohodlí a placeného času na podporu tomuto projektu. Jsou to tedy spolucestující na Cestě jménem František. V případě zájmu se přidat do skupiny pasažérů :), mě prosím napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte +420 603 143 341. Možnosti pomoci jsou neomezené stejně jako naše mysl, a určitě vymyslíme, jak by se naše cesty mohly potkat :)

  • 🔝 Neskutečný dar nám poslali andělé Gábi & Lukáš Jordánovi z firmy www.Dogs4u.cz 💞🐾Obojky různých velikostí na míru přesně dle mého přání ze super odolného kvalitního matroše Biothane®, které zvládnou bezúdržbově i náš drsný bláto terén 💪. A navíc nám to vyrobili ZDARMA, budu brečet, je to fakt mega.. Gábi, Luky, Dogs4u.cz děkuji za Vaše dobrá srdce i práci, děkuji za pejsky i sebe, že jste 😘💝🥇
    dogs4u
  • Jsem poctěna, že jsme byli zařazeni do projektu Den zvířat. Každoroční akce, ze které se neskutečně dobrosrdečný organizátor Petr Sokolík snaží úspěšně udělat tradidi. Celorepubliková sbírka podporovaná známými osobnostmi. Výtěžek je rozdělován mezi víc jak stovku organizací pomáhájícím zvířatům.. Mimo jiné během roku tentýž Petr Sokolík organizuje Běhejme a pomáhejme útulkům, běhy v městech, kde se opět jedná o podporu zvířulátek v nouzi.. Peťo děkuji za to, že jsi!  Skvělý nápad, parádní realizace.              

             logo

  • Za naprosto ojedinělou a neskutečnou nadílku děkuji společnosti zoohit.cz (a panu Marceli Boškovi, který se mnou měl trpělivost :) ). V zoohitu jsem spokojená cenami, i vstřícnou zákaznickou odezvou na případnou neshodu v zásilce nebo žádost o výměnu, takže je to už několik let můj skalní eshop. Ale toto jsem od nich nečekla, ohromné a moc děkuji, máme díky vám zásoby určitě na celé tři až čtyři měsíce!
    zoohit

  • Vděčnost a poklona před odvahou, úcta před vervou a energií, s jakou se vrhla do tvorby webu Míša Ševčíková. Ač je pro ni tvorba webu začínající službou, kterou nabízí, nebála se čelit mým připomínkám, sama navrhovala možnosti, jak to udělat lépe a hlavně opravdu klobouk dolů před tímto človíčkem. Není v tom zatím zběhlá jak jiní profi programátoři, přesto hledala cesty, jak to jde. Naladila se na hlavní myšlenku projektu a pochopila mě jako člověka, ne jako klienta. Navíc parádní výsledek mluví za vše. Vzácná bytost, jedinečná spolupráce, z hloubky srdce upřímné doporučení :)