KDO JSEM

Jsem ta, co se rozhodla změnit svět.. Ten svůj.. :)

Pochopila jsem jedné čarokrásné noci, že život je takový, jaký ho chceme mít, zázraky života se dějí každý den a sny jsou od toho, aby se plnily :). A tak jsem uchopila svůj život do své režie :). Moje Duše má poslání (dar) doprovázet ostatní bytosti přes práh fyzického bytí, a Smrt, kterou oslovuji Milostpaní (nebo chcete-li: Archanděl Smrti) pro mě není tabu, ale přirozenou součástí nevyhnutelného koloběhu. Naše evropská kultura rádoby vyspělá však Milostpaní tabuizuje, a tak ji bereme často jako zlo. Přitom jak lze brát jako špatné něco, co se týká každého z nás? Osobně mi její blízkost a neustálá přítomnost u odcházejících bližních (ať lidí, nebo zvířulátek) přináší Dar užívání Života, takového, jaký je. Dar neřešit malichernosti. Dar užívat přítomnosti. Naše tělo není nesmrtelné, a je fajn žít tak, abychom každý den měli pocit naplnění, klidu a radosti :).

Moje pojetí a zkušenost se Smrtí, o kterém píšu i zde na webu v článku Smrt má vůni, je pro mnohé z vás inspirující, pro jiné děsivé. Přesto, pokud byste cítili potřebu nebo jen chuť mě oslovit a na toto tiché téma pohovořit, jsem tu pro vás. Mým posláním je doprovázet Duše k Milosti, za ruku, za packu, vím, co můžete čekat nebo vaše okolí..

 

V roce 2015 započala moje vnitřní Cesta, kdy jsem si něco málo po třicítce uvědomila, že jediný, kdo zodpovídá za štěstí v mém životě, jsem já sama :). Odhodila jsem strašně moc zarytých vzorců, opustila veškeré jistoty, které mi přinášelo podnikání ve vlastní zavedené firmě, a dovolila si na otázku "co budeš dělat když / až ..?" odpovídat NEVÍM. Dovoluji si nechávat věci plout jak přicházejí, bez nutnosti na něčem trvat, včetně vlastních názorů :). Dovoluji si jen tak být, nevědět, nemít odpověď, ŽÍT.

Změna života - ROK POTÉ

Změna života

Co se děje na cestě

Ze života

Jak je nedokonalost dokonalá

Doslov

12910631 1746678692212207 932314651 n