KDO JSEM

Jsem ta, co se rozhodla změnit svět.. Ten svůj.. :)

Pochopila jsem jedné čarokrásné noci před více jak desítkou let (sweet 30 :)), že život je takový, jaký ho chceme mít, zázraky života se dějí každý den a sny jsou od toho, aby se plnily :). A tak jsem uchopila svůj život do své režie :). Moje Duše má poslání (dar) doprovázet ostatní bytosti přes práh fyzického bytí, a Smrt, kterou oslovuji Milostpaní pro mě není tabu, ale přirozenou součástí nevyhnutelné Cesty Koloběhu. Naše evropská rádoby vyspělá kultura však Milostpaní tabuizuje, a tak ji bereme často jako zlo. Přitom jak lze brát jako špatné něco, co se týká každého z nás? Osobně mi její blízkost a neustálá přítomnost u odcházejících bližních (ať lidí, nebo zvířulátek) přináší možnost užívání Života, takového, jaký je. Neřešit malichernosti. Užívat přítomnosti. Naše tělo není nesmrtelné, a je fajn žít tak, abychom každý den měli pocit naplnění a radosti :).

Moje pojetí a zkušenost se Smrtí, o kterém píšu i zde na webu v článku Smrt má vůni, je pro mnohé z vás inspirující, pro jiné děsivé. Přesto, pokud byste cítili potřebu nebo jen chuť mě oslovit a na toto tiché téma pohovořit, jsem tu pro vás. Mým posláním je doprovázet Duše k Milosti, za ruku, za packu, vím, co můžete čekat, nebo vaše okolí..

---

V roce 2015 započala moje vnitřní Cesta, kdy jsem si něco málo po třicítce uvědomila, že jediný, kdo zodpovídá za štěstí v mém životě, jsem já sama. Odhodila jsem strašně moc zarytých vzorců, opustila veškeré pseudojistoty, které mi přinášelo podnikání ve vlastní zavedené firmě, a dovolila si na otázku "co budeš dělat když / až ..?" odpovídat NEVÍM. Tenkrát jsem o tom napsala a publikovala mnoho článků, které pomáhaly dalším hledat sílu uvnitř sebe. Ač jsou více jak 10 let staré, téma je to pro mnohé stále aktuální, možná víc než kdy jindy. Tak je přikládám níže k přečtení, stačí kliknout, on si vás ten správný najde :) . 

Změna života - ROK POTÉ

Změna života

Co se děje na cestě

Ze života

Jak je nedokonalost dokonalá

Doslov

12910631 1746678692212207 932314651 n