Děkuji z celého srdce všem, co pravidelně pomáháte. Jakýmkoli způsobem. Někteří posíláte korunačky, jiní materiál jako peřiny, povlečení, deky apod., další pomáháte manuálně..

 

Po opakovné pravidelné obří podpoře cítím potřebu poděkovat jmenovitě spolu Šeltička z.s. V létě probíhá akce Víkend se šeltičkou, během níž pořádají sbírku a účastníci akce rozhodli, že část výtěžku věnují opět našemu spolku. Za krásnou akci a pomoc děkuji také paní předsedkyni Veronice Habrové :)

 

Fungování spolku by nešlo bez dvou lidí. Spolupracují se mnou již mnoho let, a troufám si říct, že se z brigádníků stali blízcí přátelé :).
Renata Štastná je pro pejsky náhradní mámou. Když odjedu, je s nimi místo mě v jurtě, stará se o ně tak, že mám klidnou mysl i srdce :). Pomáhá také s úklidy i kolem ostatních zvířulátek na Cestě, jako slepičky z velkochovů, kozulenky (díky jejichž mlíčku už nám nejeden senior utekl hrobníkovi z lopaty), koníci.. Je nás tu hodně vděčných bytostí, že tu Renišku zlatou pomocnou máme :). Jsem šťastná, že R.Štastná se stala naší věrnou a domácí spolucestující :). Děkuju Ti Renišku!

              

A potom "náš" dlouholetý pomocník Laďa Bělohlávek, alias aLadin obladin :) :) :). Má mnoho funkcí, ale stejně jako Aladin z lampy umí vykouzlit nemožné :). Je t(o)várníkem zdejších příbytků pro venkovní pastevce, tedy vytvoří i vyrobí, opravářem všech potřebností, správcem vedlejší hájenky, a taky tak trochu trpělivým hromosvodem mých občasných výlevů emocí :). Děkuju Laďo, že seš s námi už tolik let!

             

 

Děkuji ale i vám všem, nejmenovaným, a přece neméně potřebným pro náš hladký chod! Právě díky vám může spolek fungovat. Díky vám se můžu věnovat svému poslání, doprovodu Duší. A pokud potřebují milásci zdravotní pomoc, operace, krmení, zázemí jako deky a pelíšky vyplněné vašimi polštářky :), jste v tom s námi :). Děláte svět krásným, vy všichni, kdo se usmějete pro druhé..